facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi

środa, g. 19:30-20:30 - Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 23, Niepołomice, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej. POTRZEBNA WŁASNA MATA!


piątek, g. 19:00-20:00 - Arena Lekkoatletyczna w Kłajutrening na bieżni, grupa początkująca i zaawansowana.

 

sobota, g. 9:00 - Parkrun w Puszczy Niepołomickiej

niedziela, g. 9:00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.Składka na cele statutowe Stowarzyszenia: 25 zł miesięcznie lub 120 zł za pół roku.

Zajęcia czwartowe dla początkujących - bezpłatne.

Konto (BNP PARIBAS)
45 1600 1462 1894 6214 7000 0001 (dopisek: składka na cele statutowe, imię i nazwisko, za jaki okres)

 
 

Zimowe bieganie w Szczawnicy

Data publikacji: 2017-04-26 09:00  |  Data aktualizacji: 2017-04-26 09:22:00
Zimowe bieganie w Szczawnicy

Kolejna edycja Biegów w Szczawnicy nie mogła i nie odbyła się bez licznego udziału naszej grupy! Na czterech górskich dystansach swoje siły sprawdzało ponad 40 niepołomickich biegaczy!

 

Tej wiosny mieliśmy do czynienia z prawdziwą zimową aurą na trasie. Zamiast kolorowych kwiatów mogliśmy oglądać tylko kolorowe taśmy i strzałki na śniegu! Warunki, jakie podyktowały góry, były bardzo trudne! Dlatego też ze względów bezpieczeństwa organizatorzy skrócili trasy i wydłużyli limity czasowe! Część z nas nie deklarowało udziału w zimowych zawodach, dlatego też „na ostatnią chwilę” musieliśmy kompletować sprzęt, a przede wszystkim zmienić nastawienie do samego biegania w tym dniu. Krótkie spodenki i nowe klubowe koszulki musieliśmy odłożyć na później.

 

Mimo wszystko każdy stanął na starcie swojego biegu i dzielnie walczył! Po drodze zamiast widoków na Pieniny i Tatry mogliśmy podziwiać kilka, a nawet kilkanaście rodzajów błota (np. śnieg z błotem, błoto z trawą, błoto z kamieniami, błoto z gliną, błoto mlaskające, próbujące zassać nasze buty). Po kilku godzinach walki w tak ciężkich warunkach bezpiecznie przekroczyliśmy metę zlokalizowaną nad Grajcarkiem w Szczawnicy!

 

Dziękujemy organizatorom, że mimo wszystko stanęli na wysokości zadania i umożliwili nam start!

Biegaczom gratulujemy osiągniętych wyników i pokonania własnych słabości! W sezon biegowy wchodzimy z dużą dawką energii! Każdy taki wyjazd to niesamowite przygody z ludźmi, którzy dzielą wspólną pasję! Jak zawsze pokazaliśmy, że w drużynie jest MOC!

Justyna Wojas
„Niepołomice Biegają”

 

Fot. Edyta Gródecka i Grzegorz Dziadoń

 
 

Strona została sfinansowana ze środków FIO