facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi

środa, g. 19.30-20.30 - Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 23, Niepołomice, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej. POTRZEBNA WŁASNA MATA!


piątek, g. 18.30-19.30 - Arena Lekkoatletyczna w Kłajutrening na bieżni, grupa początkująca i zaawansowana.

 

sobota, g. 8.00-10.00 - NLF - Next Level Fitness w Staniątkach - siłownia

niedziela, g. 9.00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.


Składka na cele statutowe Stowarzyszenia: 25 zł miesięcznie lub 120 zł za pół roku.

Zajęcia czwartowe dla początkujących - bezpłatne.

Konto (BNP PARIBAS)
45 1600 1462 1894 6214 7000 0001 (dopisek: składka na cele statutowe, imię i nazwisko, za jaki okres)

 
 

XXVIII 50-tka Świętokrzyska w wykonaniu Fantastycznej Czwórki

Data publikacji: 2017-05-31 09:00  |  Data aktualizacji: 2017-05-31 09:28:00
XXVIII 50-tka Świętokrzyska w wykonaniu Fantastycznej Czwórki

"A ja, już po raz czwarty w tym roku, znalazłem się w krainie czarownic. Tym razem jako uczestnik XXVIII 50-tki Świętokrzyskiej. Jest coś w imprezach, organizowanych przez kielecki PTTK, co sprawia, że chce się na nie wracać. Nie wiem czy to ich kameralny, turystyczny charakter? brak rywalizacji o miejsca na mecie? uśmiechnięte twarze na punktach odżywczych? ciekawe, łagodnie bujające się trasy ? ...kto wie ? Czuję się tam świetnie i tyle !!!


Paweł, Beata ... razem z całą ekipą, robicie kawał fajnej roboty dla tego regionu, trzymam kciuki za kolejny sezon !!!
Dlatego z czystym sumieniem polecam Wasze imprezy wszystkim, którzy w bieganiu szukają głównie przyjemności i kontaktu z naturą, a nie tylko sportowej rywalizacji.


W piątek wyciągnąłem ze sobą kilka osób z mojej niepołomickiej ekipy... Niestety tak się złożyło, że przez to opuścili grupowe ognisko i pewnie niezłą zabawę :) Małgorzata, Grażyna, Grzegorz, Krzysiek, mam nadzieję, że wspólna wyprawa choć po części zrekompensowała Wam ten utracony bal.

 

Mieliśmy piękną pogodę, cudownie orzeźwiający wiaterek a wokoło malownicze świętokrzyskie szlaki. Dodatkowo, a może przede wszystkim zapamiętam to, że "przelecieliśmy" zawody we czwórkę, wzajemnie się motywując, zagadując i wspierając. Prawie 50 km zleciało jak z bicza strzelił... Kiedy na punkcie odżywczym u podnóża Świętego Krzyża (38km) dołączył do nas Krzysiek, dostaliśmy dodatkowy zastrzyk pozytywnej energii, która poniosła nas już do samej mety... mnie prawie zabijając na jednym z podbiegów 


Ja, na zawodach, raczej zdeklarowany samotnik... po raz kolejny przekonałem się, że są miejsca i są ludzie z którymi fajnie taki czas jednak dzielić...
Dzięki !!!"

 

Tekst: Marcin Ścigalski

"Niepołomice Biegają"

 

 

 

 
 

Strona została sfinansowana ze środków FIO