facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi - OBECNIE ONLINE!

wtorek, g. 18.00-19.15, joga dla biegaczy, sala w Przylasku Rusieckim, obowiązują zapisy!


środa, g. 19.30-20.30 - sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. 3 Maja 23, Niepołomice;

 

piątek, g. 8.15 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka na parkingu przy barze Smak

 

sobota, g. 8.00-10.00 - NLF - Next Level Fitness w Staniątkach - siłownia;

niedziela, g. 9.00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.

 
 

Treningi dla biegaczy online – co środę

Data publikacji: 2020-03-24 10:00  |  Data aktualizacji: 2020-03-24 10:36:00
Treningi dla biegaczy online – co środę

W ostatnim czasie aktywność nas wszystkich na różnych polach drastycznie spadła. Powód oczywisty: koronawirus, epidemia, zagrożenie zarażeniem od przypadkowych osób, ale też znajomych, najbliższych.


Wycofujemy się więc w zacisze naszych domów, unikamy kontaktów, wszelkie wydarzenia, podczas których możemy spotkać innych, zostały odwołane. Nie inaczej stało się także z treningami niepołomickich biegaczy prowadzonymi przez Stowarzyszenie Niepołomice Biegają. Kiedyś mieliśmy pięć wspólnych różnorodnych treningów w tygodniu, a teraz... Po okresie zastoju staramy się nadal działać, choć w zmienionej rzeczywistości! A więc do dzieła!


Uruchomiliśmy treningi online. Kilka próbnych już się odbyło, m.in. ćwiczenia wzmacniające, joga, trening kardio. Wszystko pod kierunkiem naszych wspaniałych trenerów: Ilyi i Gosi Markov, którzy nadają ze swojej salki gimnastycznej w Przylasku.


W tym trudnym dla wszystkich czasie, który jest jednocześnie dla wielu czasem przemyśleń, zastanowienia się nad tym, co jest ważne w życiu, niekiedy niepokoju co do przyszłości, ale też okresem ujawniającej się niezwykłej solidarności międzyludzkiej, chcielibyśmy Was zaprosić do dołączenia do naszego środowego treningu ogólnorozwojowego.


Oderwijmy się od przymusowej samotności i spotkajmy się w sieci. Zróbmy coś wspólnie, poćwiczmy - wyzwalane podczas ćwiczeń endorfiny wspaniale działają na poprawę nastroju.


Zapraszamy zatem na cotygodniowe treningi dla wszystkich chętnych w środy o godz. 19.00.
Jak do nas dołączyć?


Wystarczy pobrać na komputer, laptop lub komórkę aplikację Zoom i dołączyć do treningu wpisując link, pod którym nas znajdziecie: https://zoom.us/j/289158769.


Wskazówki do instalacji tutaj:
https://tommikaczmarek.wixsite.com/nbzoom/


Uwaga! Sugerujemy wyłączenie mikrofonów, wtedy będzie lepszy odbiór.


A jak już czasy staną się normalniejsze, zapraszamy wszystkich chętnych na treningi w realu. Na wiosnę planowaliśmy uruchomienie zajęć dla początkujących. Miejmy nadzieję, że wiosna nadejdzie szybko dla nas wszystkich...
 
 

Strona została sfinansowana ze środków FIO