facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi

środa, g. 19:30-20:30 - Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 23, Niepołomice, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej. POTRZEBNA WŁASNA MATA!


piątek, g. 19:00-20:00 - Arena Lekkoatletyczna w Kłajutrening na bieżni, grupa początkująca i zaawansowana.

 

sobota, g. 9:00 - Parkrun w Puszczy Niepołomickiej

niedziela, g. 9:00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.Składka na cele statutowe Stowarzyszenia: 25 zł miesięcznie lub 120 zł za pół roku.

Zajęcia czwartowe dla początkujących - bezpłatne.

Konto (BNP PARIBAS)
45 1600 1462 1894 6214 7000 0001 (dopisek: składka na cele statutowe, imię i nazwisko, za jaki okres)

 
 

O.S.A. w trampkach - bezpłatne treningi biegowe na wiosnę

Data publikacji: 2021-04-26 23:00  |  Data aktualizacji: 2021-05-06 07:07:00
O.S.A. w trampkach - bezpłatne treningi biegowe na wiosnę

Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają" serdecznie zaprasza na bezpłatny biegowy program treningowy dla początkujących - „OSA w trampkach”!
Zapraszamy już w najbliższy czwartek, 29 kwietnia 2021! Program będzie trwał od maja do października.

Treningi pod hasłem „O.S.A. w trampkach” cieszyły się dużym powodzeniem w 2020 roku, kiedy to na bezpłatne zajęcia zostały zaproszone osoby zupełnie początkujące! Zaczynały od zera! Początkowo od marszobiegów przeplatanych truchtaniem, następnie przyszły pierwsze sukcesy związane z dłuższymi biegowymi odcinkami, wreszcie pokonywaniem dystansów 5 czy 10 km!

Wszystko pod okiem doświadczonego trenera, Ilyi Markova, który tak potrafił dobrać ćwiczenia i obciążenia treningowe, by pierwsze kroki biegowe były zdrowe i bezpieczne.

Wiele z tych osób, które przyszły na pierwszy trening w czerwcu, nadal uczestniczy w zajęciach grupy "Niepołomice Biegają", nie wyobrażając sobie już teraz życia bez kilku treningów biegowych w tygodniu.

Myślisz, że dla Ciebie jest to niedostępne? Że przygodę z bieganiem zaczynają ludzie wysportowani, z idealną sylwetką? Otóż nie!

Nie musisz się niczego obawiać. Wystarczy, że chcesz odkryć swoje możliwości, być blisko natury i poznać ciekawych ludzi!

Udowodniły to już zeszłoroczne "OSY". Każdy może być jak „O.S.A. w trampkach”, czyli O - osobą, S - sportowo, A - aktywną!

Treningi dla początkujących startują od maja.

Zapraszamy w każdy czwartek o godz. 18.15 na Arenę Lekkoatletyczną przy Szkole Podstawowej nr 1 na ulicy Szkolnej 3 w Niepołomicach (bez względu na pogodę).


 

Więcej informacji: https://www.niepolomicebiegaja.pl/ i https://www.facebook.com/niepolomicebiegaja.

 
 

Strona została sfinansowana ze środków FIO