facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi

środa, g. 19:30-20:30 - Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 23, Niepołomice, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej. POTRZEBNA WŁASNA MATA!


piątek, g. 19:00-20:00 - Arena Lekkoatletyczna w Kłajutrening na bieżni, grupa początkująca i zaawansowana.

 

sobota, g. 9:00 - Parkrun w Puszczy Niepołomickiej

niedziela, g. 9:00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.Składka na cele statutowe Stowarzyszenia: 25 zł miesięcznie lub 120 zł za pół roku.

Zajęcia czwartowe dla początkujących - bezpłatne.

Konto (BNP PARIBAS)
45 1600 1462 1894 6214 7000 0001 (dopisek: składka na cele statutowe, imię i nazwisko, za jaki okres)

 
 
 
 
III Biało-Czerwony Bieg Niepodległości

Już po raz trzeci w Niepołomicach obchody Święta Niepodległości były nie tylko biało-czerwone, ale i sportowe.

 
 
Pierwszy bieg drużynowy w puszczy - 4Rest Run

13 września 2015 roku, w puszczy odbył się nowy bieg – 4Rest Run: inny niż wszystkie, bo drużynowy.

 
 
Półmaraton dwóch mostów - Szecseny (Węgry)

W niedzielę, 20 września 2015 r. w ramach wymiany między miejscowościami partnerskimi (Niepołomice i Szecseny) wzięliśmy udział w półmaratonie o pięknej nazwie "Bieg dwóch mostów".

 
 
Bieg w Pogoni za Żubrem 2015 - start dzieci

Zawody dla dzieci zostały przygotowane przez naszą liczną ekipę. Dzieci miały dużo radości, a my sporo satysfakcji z profesjonalnego przygotowania tej części zawodów W Pogoni za Żubrem.

 
 
Polska Biega 2015

22-24 maja 2015 roku już po raz jedenasty odbyły się w całej Polsce biegi  pod hasłem "Polska biega".

 
 
Krakowskie Spotkania Biegowe 2015

Bieg Nocny na 10 km, Bieg o Puchar Radia RMF FM na Kopiec Kościuszki (4,5 km), Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4,2 km), Maraton na Rolkach, a przede wszystkim Cracovia Maraton 2015 na królewskim dystansie 42,2 km. Za nami...

 
 
Półmaraton Marzanny i 10 km z Marzanną

Półmaraton Marzanny wraz z biegiem na 10 km to tradycyjne biegowe powitanie wiosny. Rekrodowo liczna ekipa "Niepołomice biegają" pojawiła się na starcie w tym roku. Jechaliśmy "wesołym autobusem", a naszą maskotką była "Marzanna" w osobie Marcina. Ilya Markov zajął pierwsze miejsce w M40! Fotki z przejazdu Andrzeja Szczepockiego i z trasy Darka Gruszki.

 
 
Krakowski Bieg Sylwestrowy na koniec 2014 roku

Na sam koniec 2014 roku mieliśmy okazję startować w Krakowskim Biegu Sylwestrowym. Jak zawsze przedstawiciele "Niepołomice Biegają" licznie stawili się na starcie, aby godnie reprezentować naszą grupę i co ważniejsze w tym biegu - aby doskonale się bawić.

 
 
II Biało-Czerwony Bieg Niepodległości w Niepołomicach

Jeszcze raz dziękując wszystkim za uczestnictwo w Biegu Niepodległości - udostępniamy galerię zdjęć z tej radosnej imprezy. Mamy nadzieję, że tak pogodny i aktywny sposób spędzania naszego narodowego święta - spodobał się

 
 
 
1 
2 
 
 
Strona została sfinansowana ze środków FIO