facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi

środa, g. 19.30-20.30 - Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 23, Niepołomice, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej. POTRZEBNA WŁASNA MATA!


piątek, g. 18.30-19.30 - Arena Lekkoatletyczna w Kłajutrening na bieżni, grupa początkująca i zaawansowana.

 

sobota, g. 8.00-10.00 - NLF - Next Level Fitness w Staniątkach - siłownia

niedziela, g. 9.00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.


Składka na cele statutowe Stowarzyszenia: 25 zł miesięcznie lub 120 zł za pół roku.

Zajęcia czwartowe dla początkujących - bezpłatne.

Konto (BNP PARIBAS)
45 1600 1462 1894 6214 7000 0001 (dopisek: składka na cele statutowe, imię i nazwisko, za jaki okres)

 
 

Europejski Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój

Data publikacji: 2021-09-14 22:00  |  Data aktualizacji: 2021-09-14 22:34:00
Europejski Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój

Pierwsza edycja EFB w Krynicy Zdroju 3-5 września 2021 r. za nami. Organizatorzy spisali się na medal. Świetna organizacja festiwalu, niepowtarzalny klimat Krynicy-Zdroju, cudowna atmosfera rodziny biegowej, mega pomocni i przyjaźni wolontariusze - na tym wszystkim opierała się ta niezapomniana impreza biegowa.


Dla wielu z nas był to weekend debiutów: pierwszy występ na tak dużym festiwalu biegowym, pierwsze dla niepołomickich OS (czyli grupy początkującej Niepołomice Biegają) pokonane trasy w biegu górskim. Równie ważny był debiut w roli mentora i opiekuna (Grzegorz Stolarz, Andrzej Szczepocki - ogromnie dziękujemy!).


Ekipa Niepołomice Biegają w niepowtarzalnych, pięknych koszulkach klubowych zawsze robiła ogromne wrażenie na trasach biegowych, ale i na mecie jako kibice byliśmy zauważani.


Trasy EFB wokół Krynicy Zdroju nie należały do najłatwiejszych, ale przecież to biegi górskie, więc były góry, górki i góreczki. Wszystkie pokonane przez naszych biegaczy z uśmiechem na ustach (czasem był to uśmiech przez łzy, ale zawsze uśmiech). Najważniejsze, że pokonaliśmy nasze słabości i przekroczyliśmy własne granice, a chwile zwątpienia znikały po przekroczeniu mety.


Dziękujemy Organizatorom i Wszystkim Biegaczom za wsparcie i słowa otuchy, bo dzięki Wam była to dla nas świetna zabawa, którą na pewno powtórzymy.


Anna Woś,
z grupy biegowych OS,
Niepołomice Biegają

 
 

Strona została sfinansowana ze środków FIO