facebook
 

Co gdzie kiedy

Nasze wspólne treningi

środa, g. 19.30-20.30 - Szkoła Podstawowa, ul. 3 Maja 23, Niepołomice, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej. POTRZEBNA WŁASNA MATA!


piątek, g. 18.30-19.30 - Arena Lekkoatletyczna w Kłajutrening na bieżni, grupa początkująca i zaawansowana.

 

sobota, g. 8.00-10.00 - NLF - Next Level Fitness w Staniątkach - siłownia

niedziela, g. 9.00 - Puszcza Niepołomicka, zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze w kierunku Szarowa.


Składka na cele statutowe Stowarzyszenia: 25 zł miesięcznie lub 120 zł za pół roku.

Zajęcia czwartowe dla początkujących - bezpłatne.

Konto (BNP PARIBAS)
45 1600 1462 1894 6214 7000 0001 (dopisek: składka na cele statutowe, imię i nazwisko, za jaki okres)

 
 

4Rest Run w Puszczy – zapisy od 15 marca

Data publikacji: 2016-03-15 16:00  |  Data aktualizacji: 2016-03-15 16:17:00
4Rest Run w Puszczy – zapisy od 15 marca

Od 15 marca 2016 roku można zgłaszać drużyny do udziału w organizowanym po raz drugi w Puszczy Niepołomickiej biegu 4Rest Run. Zawody odbędą się 18 września 2016 roku. Organizowane są przez Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają”.

Daleko od smogu, hałasu i twardej nawierzchni - za to blisko natury. 4Rest Run nie jest zwyczajnym biegiem. To połączenie sportowej rywalizacji, relaksu w otoczeniu przyrody oraz poczucia „bycia razem” w zespole.

W biegu wystartują drużyny 4-osobowe. Każdy z członków teamu przebiegnie ok. 10, 5 km. Razem zespół pokona dystans maratonu, a najlepszą drużyną okaże się ta, która dokona tego w najkrótszym czasie. Prowadzona będzie klasyfikacja zespołów męskich, żeńskich i mieszanych. Do wzięcia udziału w zabawie zapraszane są także drużyny firmowe – dla nich wprowadzona została dodatkowa klasyfikacja. Organizatorzy gwarantują, że każdy ze startujących poczuje, że w drużynie jest moc! Impreza odbywa się w ramach programu Regatta RUSZ SIĘ! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – vouchery na zakup produktów marki Regatta i Dare 2b.

Do wzięcia udziału w zawodach zachęca Ilya Markov – mistrz świata i Europy oraz wicemistrz olimpijski w chodzie sportowym na 20 km, a także prezes Stowarzyszenia „Niepołomice Biegają” i trener grupy. W zeszłym roku każdego z zawodników Ilya Markov witał na mecie uściskiem dłoni, a dużym powodzeniem cieszyły się składane przez niego na pamiątkowych drewnianych medalach autografy.

Pierwsza edycja 4Rest Run okazała się sukcesem. Bazą imprezy była leśna polana, a wspaniała pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Organizatorzy byli chwaleni za perfekcyjną organizację i wspaniałą atmosferę. „Trzeba przyznać, że turniej organizacyjnie był wzorowy, pakiet startowy również całkiem udany, a organizator zadbał także o ciekawe medale. Pozdrawiamy Niepołomice Biegają, nam się podobało, więc zapewne za rok też będziemy, tylko że w większym składzie i z lepszymi wynikami” – to opinia Zakrzowiec Team Challenge. Agnieszka Faron z Noraftrail, także organizatorka wielu biegów górskich, była zachwycona: „Rewelacyjna organizacja - super atmosfera!!!!:):):)” Magdalena Replińska zapowiada powrót na bieg z drużyną także w tym roku: „Było super, atmosfera pierwsza klasa, fantastyczni ludzie, super prowadzący gość. Wrócimy na pewno!!!” Takich opinii było znacznie więcej.

 Słychać było także zachwyty nad urodą trasy. Puszcza Niepołomicka słynie z tego, że teren jest raczej płaski, bez dużych przewyższeń, a jednocześnie biega się w lesie, na miękkiej nawierzchni przyjaznej dla stóp i stawów. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek na łonie natury. Można tu spotkać rowerzystów, rolkarzy, amatorów Nordic Walking, rodziny spacerujące z dziećmi, właścicieli ze swoimi czworonogami, a zimą – biegówkowiczów przemierzających ścieżki na nartach. Po Puszczy biegają nie tylko niepołomiccy biegacze. Przyjeżdżają tu mieszkańcy okolicznych miejscowości i Krakowa. Na biegach organizowanych przez Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” gościliśmy nawet Peruwiańczyków!

Zapraszamy do zapisów na 4Rest Run wszystkich, którzy chcą poczuć, że w drużynie jest MOC!

Filmik z poprzedniej edycji można obejrzeć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=-GqW4J4nYSIData: 18 września 2016 roku, godz. 12.00
Miejsce: Puszcza Niepołomicka
Ilość uczestników: 600 osób (150 drużyn)
Organizator: Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają”
Partnerzy: Urząd Miasta Niepołomice, Nadleśnictwo Niepołomice, MKS Spartakus
Sponsor nagród: Regatta, Dare 2b
Zapisy: od 15 marca 2016 roku na stronie www.4restrun.plRegulamin i więcej informacji: www.4restrun.pl

 
 

Strona została sfinansowana ze środków FIO